Friendly Guild L13Ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Friendly Guild L13Ro

Cabal Online Europe - Mars
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Sa ne cunoastem mai bine

In jos 
+6
SilverScout
tabacistu
Speeding^^
ToTomeda93
Lon3ly
oSpellSinger
10 participanți
AutorMesaj
oSpellSinger
Admin
oSpellSinger


Numarul mesajelor : 103
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyVin Mar 13, 2009 5:45 pm

Lasa cateva detalii despre tine ..
- cati ani ai
- de unde esti
- ce-ti place sa faci in timpu liber
- o poza eventual dak ai
Sus In jos
https://legiunea13ro.forumgratuit.ro
oSpellSinger
Admin
oSpellSinger


Numarul mesajelor : 103
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyVin Mar 13, 2009 5:48 pm

Sunt din Bucuresti mai exact Berceni .. ma cheama Ionut , am 18 ani
Deobicei in timpul liber ies cu prietenii , iubita ... imi place si cabalu pt k mi-am facut multi prieteni .. am jucat si joc si Counter , id steam : autlander_namerul
Sunt glumet de fel .. imi place sa binedispun persoana de langa mine dar sa nu intrec masura , si sa cunosc persoane noi .. fete Smile
Cam ce muzica ascult ? ..hmm ati spune k sunt nebun,dar orice gen
Ei bine undergroundu pe primul plan , ascult rock gen Simple Plan;BulletForMyValentine; Third Day ... Si la o petrecere agreez si o manea .. dar fara Nicu Paleru nu e petrecere Smile)
dar Hip-Hop`ul unge si o sa unga Very Happy
Sus In jos
https://legiunea13ro.forumgratuit.ro
Lon3ly

Lon3ly


Numarul mesajelor : 18
Varsta : 33
Data de inscriere : 08/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyVin Mar 13, 2009 10:48 pm

salut
numele meu e George,desi uneori pe contul meu mai joaca fratemiu(nicu)
hmmm,cat despre muzica,am ascultat manele pana aqm vreo 3 ani cand am inceput liceul si mam lasat de ele,adica vreau sa zic ca nu le mai agreez deloc,doar ca nicu paleru e ascultat la maximum in cadrul familiei(dar oricum mai mult muzik populara).si sunt de acord cu unele manele.dar sa ne fie cat se poate de clar ca manelele "live" NU LE SUPORT DELOC!!!!
adik poti sa asculti ce vrei.eu te respect atata timp cat nu ma intoxici cu ceva ce nu-mi place xD,si te respect indeosebi daca si tu ma respecti:D
de regula ascult rock-ul la maximum si tot ce nu inseamna manele:D,rihana,pussycat dolls,simplu,margineanu,parazitii,mafia,3SE,linkin park,escape the fathe..nu-mi sunt straine:D
am aproape 18 ani,sunt din galati,si sunt de parere(uneori) ca imbatranesc mult prea repede
Shocked
imi place la nebunie emoticonul cu Shocked si uneori mai scriu poezii in pauzele dintre ore(la scoala)
de regula num-mi dau increderea foarte usor si,desi nu socializez foarte usor,va garantez 100% ca sunt de incredere,adik daca vrei sa transferi 200000kk alz de pe un character pe altu te ajut,cu foarte mare placere.(poate alina sa confirme....desi ma amenintat cu un print:D)
imi plac lucrurile simple si bine gandite(in gen:"unde intra mingea cand dai gol?-intre bare")
aa da,cea mai mare pasiune a mea sunt fetele:D:D:D:D
si de ajuns cu ce am de zis despre mine,va las cu logica mea,mai ziceti si voi ce aveti de zis:D
btw,spell,daca miai dat ignore sper sa ma scoti de acolo:D:D:d XD
aa da,si nickul Lon3ly e doar un pseudonim,nu inseamna neaparat ca sunt singur:D
cn vrea sa ma cunoasca mai bn,ma gasiti pe mess:P
ma bucur sa fiu alaturi de voi,Lon3ly >Very Happy<
Sus In jos
http://lonely4you.hi5.com
oSpellSinger
Admin
oSpellSinger


Numarul mesajelor : 103
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyVin Mar 13, 2009 11:33 pm

Nu ti-am dat ignore mai Oanceoo Smile)) .. esti inca acolo
Sus In jos
https://legiunea13ro.forumgratuit.ro
ToTomeda93




Numarul mesajelor : 18
Varsta : 31
Data de inscriere : 10/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 15, 2009 4:04 pm

Hmm..despre mn ma cheama Alex am 16 ani sunt din Rosiori de Vede .Pasiunile mele sunt :fotbalul ,dormitul , plimbarile, fetele si cel mai mult imi place sa ii enervez pe ceilalti .Ascult orice gen de muzica mai putin manele si populara traiasca NANE C.T.C si multi altii Razz .Cam atat despre mn traiesc in romania si asta imi ocupa tot timpul !!! Like a Star @ heaven
Sus In jos
Speeding^^




Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 05/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 15, 2009 10:43 pm

Salut ma cheama Dragos dar prieteni imi spun Gosha...Sunt din TIMISOARA..imi place sa ma joc CABAL dar cel mai mult cs..app Speel baga sh id meu de Steam:noname77..sh in rest ce sa va mai zic...In timpu liber imi place sa ies cu pretena sh cu prieteni mei prin zona la o caterinca sa ne batem joc de mosi sh de babe,sa radem ca prosti Smile) imi place sa ma bat cu dbzz!!!!Sa furam baxuri de bere de la magazin sh sa ne drojdim ...Cel mai il iubesc pe Gutza :X:X:X:X deci ascult manele...


s@l fan^^ What a Face pirat pirat
Sus In jos
tabacistu

tabacistu


Numarul mesajelor : 1
Varsta : 35
Localizare : Alba Iulia
Data de inscriere : 06/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re:Despre mine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyLun Mar 16, 2009 12:06 pm

Salut sunt Florin am 20 de anisori shi locuiesc in Alba Iulia...am 2 char "fumatorul' shi "XxXVictorRoXxX".....in general nu prea am timp liber...shi cand pot sami fac ...CABAL RULZZ :d....Imi pare rau ca nu pot sa mai fiu asa de activ cum am fost pana acuma pt ca mam angajat la o firma de trasport international..ELIT...Sofer de TIR....shi imi mai ramane foarte putin timp for my first love....shi pe partea cealata o am pe pritena care nu prea de acord ca ma jok cabal:((....ce va mai zic despre mine....ca imi placea la nebunie cea ce fac in meseria asta ai de toate....distractie...bani..femei...shi alcohole. hai norok.ID:yo_fumatorul@yahoo.com
Sus In jos
http://focaceavesela.hi5.com
SilverScout

SilverScout


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti(Berceni)
Data de inscriere : 05/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: SalutaRE   Sa ne cunoastem mai bine EmptyMar Mar 17, 2009 4:52 pm

RE Tanase mi-e numele (Tany) am 18 ani si sunt din Bucuresti cart. Berceni pt cei care nu stiu sunt vecin cu Spell.Despre mine ce sa va zic mai mult decat k imi place muzica si ca oricarui baiat imi plac fetele Very Happy. Timpul liber il petrec cu prieteni prin jurul bolocului si in fata PC.Imi place fotbalul si deacea il si practic dar pacat k in ultimu timp nu am mai fost
Dak nu stiati la cabal am un caracter FS de lvl 118 in momentul de fata , unora le este greu sa ma doboare in PVP deacea uneori cand bat pe cei mai mari raman uimiti:) lol!
Sus In jos
Assas1in

Assas1in


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyJoi Mar 19, 2009 8:45 pm

Nu se putea sa nu se laude tanase cu experienta lui in pvp Smile)))
Sus In jos
Spald

Spald


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 32
Localizare : Dupa Colt
Data de inscriere : 17/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 29, 2009 9:16 am


hmm ...ce sa va zic si io dsp mne.Ma numesc IonuTz locuiesc in Bucuresti (ferentari)Am 16ani.Imi place sa jok cabal in timpu liber Dar si Cs ;x;x prima mea Dragoste...Joc cabal de app 1 an juma km asa Sunt alexul15 in caz k va intrebatii...sunt un tip glumet de gaska Imi place Bautura drunken --> alcolik de mic Very Happy <-- lol! Fetele :X si sa imi petrec timpu ku prietenii si gagikamea
scratch
Ps: astia care sunteti din Buc knd dami si noi un Gratarel?Very Happy
Sus In jos
Assas1in

Assas1in


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 29, 2009 12:58 pm

Daca aduci tu berea ca tot te lauzi ca esti alcoolic de mic lol!
Sus In jos
Spald

Spald


Numarul mesajelor : 63
Varsta : 32
Localizare : Dupa Colt
Data de inscriere : 17/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 29, 2009 3:41 pm

si voi grataru ok?:X mam scos Smile)
Sus In jos
Assas1in

Assas1in


Numarul mesajelor : 124
Varsta : 33
Data de inscriere : 04/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Mar 29, 2009 6:11 pm

Yo aduc doar un mic de fiecare Smile)))))
Sus In jos
HellGuard

HellGuard


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 33
Data de inscriere : 18/04/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyDum Apr 19, 2009 12:49 am

Pai multi ma cunoasteti deja si stiti ca sunt cazut in cap Smile),ce sa zic ma cheama Cristi,am 18 ani sunt din Bucuresti cartieru tuturor posibilitatilor Smile) Militari,iubesc sportul :X momentan practic basket,fotbal,tenis,si femeile de altfel:)).
Cam atat despre mine,a si era sa uit,iubesc bautura:X Smile)
Sus In jos
http://www.bigh4ck3rs.com
zxcvb




Numarul mesajelor : 3
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/05/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptyVin Mai 08, 2009 7:10 pm

Ma numesc Gabriel, din Bucuresti cartier Titan, am 45 de ani.
Muzica = AC/DC si Queen
Joc Cabal ca sa ma relaxez, desi vreau sa fac caracterul lvl. 170.
Sus In jos
oSpellSinger
Admin
oSpellSinger


Numarul mesajelor : 103
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/03/2009

Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine EmptySam Mai 09, 2009 9:55 pm

Bine ati venit
Sus In jos
https://legiunea13ro.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sa ne cunoastem mai bine Empty
MesajSubiect: Re: Sa ne cunoastem mai bine   Sa ne cunoastem mai bine Empty

Sus In jos
 
Sa ne cunoastem mai bine
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Friendly Guild L13Ro :: #Funny Staff# :: Despre Mine :)-
Mergi direct la: